Poradenství

Poradenství zajišťuje Centrum pro rodinný život Olomouc

PORADENSTVÍ PRO DOSPĚLÉ, DĚTI A MLÁDEŽ OD 15 LET

Mgr. Pavlína Fremlová, psycholožka
Problémy osobní, partnerské, manželské, rodinné a v mezilidských vztazích, také s problémy po traumatu ovdovění, úmrtí v rodině.

PORADENSTVÍ PRO DĚTI, NÁCTILETÉ A JEJICH RODIČE

Mgr. Markéta Pavelková, psycholožka
Problémy osobní, rodinné, výchovné. Potíže ve zvládání školy, v chování, ve vztazích v kolektivu. Úzkost, strach či psychosomatické potíže. Hledání svého místa v životě. Pro děti a mládež ve věku základní a střední školy a pro jejich rodiče.

MANŽELSKÉ, RODINNÉ I OSOBNÍ PORADENSTVÍ

Mgr. Marie Linhartová, psycholožka
Problémy osobní, partnerské, manželské, rodinné a v mezilidských vztazích. Lze objednávat dospělé a mládež od 15 let. Čtvrtek odpoledne.

PORADENSTVÍ PRO RODIČE

Mgr. Bc. Marcela Anežka Kořenková, psychoterapeutka, andragožka
Poradenství pro rodiče při obtížích ve vztahu s dětmi, pomoc při výchovném směřování. Přihlášení přes email: korenkovam@email.cz.

PASTORÁLNĚ-TERAPEUTICKÉ PORADENSTVÍ

MUDr. Jitka Krausová, psychiatr
Psychické problémy; doprovázení při psychických nemocech (depresích atd.); sexuální problémy (návykové ukájení, porno); otázky osobnostního a duchovního růstu; patologie víry (skrupulozita atd.), otázky povolání. Pro dospělé, výjimečně od 16 let. Není pro závislé na alkoholu, drogách, gamblery, mentální anorexie. Nenahrazuje léčbu léky u psychiatra. Pro kněze konzultace problémů s farníky telefonicky, mailem, stejně tak doporučení odborníků.


Konkrétní termín si můžete objednat telefonicky - mobil: 720 110 750, tel.: 587 405 250, -253, nebo prostřednictvím našeho centra.
Dotaz týkající se našich poradenských služeb můžete taktéž napsat na rodina@ado.cz.
Upozornění: o prázdninách jsou poradny zavřené!

© 2020 Děkanátní centrum pro rodinu Přerov
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!